Sretno maturanti!

Završetak osnovnog obrazovanja je značajan trenutak u životu svakog mladog čovjeka. U trenutku kada i naši učenici završavaju svoje osnovno obrazovanje, sigurni smo, da će stečeno znanje ponijeti kao najljepši poklon koji su mogli dobiti od svojih učitelja, nastavnika, odgajatelja.

Znanjem  će se nadalje  moći okoristiti u svom životu, i kao takvi, činiti snažni stub našega društva.

Učenici devetih razreda Šeste osnovne škole su taj trenutak svečano obilježili i u lijepoj veseloj atmosferi proveli  21. 06. 2019. god. u hotelu  Hills zajedno sa svojim učiteljicama, razrednicima, direktorom i predmetnim nastavnicima.

Želimo da nikada ne zaborave ono čemu su ih učili njihovi učitelji da je unapređenje i širenje znanja jedini pravi čuvar slobode.

Iskreno se nadamo, vjerujemo  i želimo da ovi mladi ljudi, vrijedno radeći, postignu svoje ciljeve i ostvare svoje snove, da im sreća uvijek bude naklonjena i da u životu budu uvijek radosni kao na svojoj maturskoj večeri.